РОБИМО З ЛЮБОВ'Ю
Історія бренду

Понад 50 років наш сімейний бізнес займається виробництвом першокласних кормів для собак, виготовлених із високоякісних та натуральних інгредієнтів, у Верінгені, Баварія.

Історія бренду

РОБИМО З ЛЮБОВ'Ю
Понад 50 років наш сімейний бізнес займається виробництвом першокласних кормів для собак, виготовлених із високоякісних та натуральних інгредієнтів, у Верінгені, Баварія.
1765
Купивши старий млин у Верінгені, родина Мюллер заклала історичний камінь в основу компанії Interquell.
Happy Dog 1765
Happy Dog 1951
1951
Едмунд Мюллер виготовив перші картопляні пластівці. Завдяки легкій засвоюваності та довгому терміну зберігання, пластівці значно покращили процес годування свиней на фермах.
1965
Початок виробництва пластівців та вологого корму для собак під брендом «Müller's dog food».
1970
Едмунд Мюллер розробив один з перших легкозасвоюваних повноцінних кормів для собак, який складається з сушеного м’яса, кукурудзяних пластівців та овочів. «Müller's dog food» стає Happy Dog.
1975
Запуск першого екструдера для виробництва кормів для собак і котів у формі гранул.
1987
Георг Мюллер приєднався до сімейного бізнесу у 7-му поколінні. Після смерті засновника компанії у 1988 році він перейняв керування компанією.
1992
Компанія Interquell випустила на ринок повноцінний корм для собак у формі крокетів Happy Dog NaturCroq.
2000
Happy Dog випустив сорта корму для собак з чутливим травленням Ireland, Canada та New Zealand та увійшов до суперпреміального сегменту кормів для собак з Supreme Salmon та Rabbit.
2006
Побудовано нову офісну будівлю, ще дві екструдерні лінії та силосну башту. Це створило виробничу потужність 200 тонн на добу.
2009
Happy Dog Supreme Africa – перший в світі корм для собак, який містить страуса як джерело білка.
2015
Happy Dog став провідним спеціалізованим роздрібним брендом у Німеччині в секторі сухих кормів для собак.
2018
Анніка та Андреас Мюллери приєднуються до сімейного бізнесу в 8-му поколінні.
2019
Цей популярний корм преміум-класу доставляється до 75 країн світу та доступний на 4 континентах.
2020
Із введенням в експлуатацію додаткового екструдера стало можливим переробляти свіжу сировину. Виробнича потужність заводу збільшилася до 320 тонн корму на добу.
Розробка пакування
Протягом багатьох років упаковка постійно вдосконалювалася, щоб як найкраще захистити високу якість продукту та забезпечити його свіжість.