Философия качества

В нашій рецептурі ми використовуємо природну різноманітність джерел тваринного білка.

Результатом є сбалансований раціон, збагачений високоякісними білками. Щоденне використання кормів Happy Dog виключає основні похибки у харчуванні, які викликані дефіцитом харчових речовин у раціоні.

Для собак з чутливою системою травлення Happy Dog пропонує корм Supreme Sensible, який, завдяки використанню ексклюзивних білків, гарантує ефективний захист травної системи.

Happy Dog contains high-quality proteins from a variety of animal protein sources

Різноманітні джерела тваринного білка

Високоякісні білки

В основі здорового харчування собаки — не тільки свіже м'ясо. Щоб підтримати обмін речовин, вашій собаці необхідні натуральні інгредієнти, які мають оздоровчі властивості та сприяють зміцненню імунітету.
Happy Dog Natural Life Concept об'єднує ці інгредієнти. Таким чином ваш собака отримує все, що важливо для організму — від міцної імунної системи до здорової шерсті.

 

 

Natural Life Concept — це удосконалена форма Happy Dog Life Plus Concept. Щоб зберегти інгредієнти без глютену, ми використовуємо зерна, які попередньо не були ферментовані. А у складі трав використовуємо розторопшу для підтримки функцій печінки.

Wolfstudy

Поміркований вміст енергії

Собака — не вовк! Вовк у дикій природі щоденно пробігає до 50 км. Він набагато більше витрачає енергії, ніж собака.

Поміркований енергооб'єм раціону з меншим вмістом жиру та з збільшеною кількістю білків захищають собак від “хвороб цивілізації”, таких, як надлишкова вага, проблеми із суглобами тощо.

Потреби цуценят та юніорів середніх та великих порід собак відрізняються. Для підтримки енергії під час росту цуценят Happy dog розробив двофазну концепцію.

Інші переваги:

 

  • оптимальний вміст кальція та фосфору;
  • без рослинних замінників білка (наприклад сої)
  • Ми працюємо тільки з найкращою сировиною від перевірених постачальників, які дотримуються суворих вимог якості та стандартів безпеки.;
  • Раціональна комбінація усіх необхідних поживних речовин.

 

 

Quality by family-owned company

Вироблено у Німеччині.

Ми виробляємо корм на сімейному підприємстві у Німеччині.

Happy Dog dog food uses only best ingredients from local farmers

Найкращі інгредієнти.

Ми виробляємо високоякісну сировину та інгредієнти від місцевих фермерських господарств.

Happy Dog dog food is very easy to digest

Все, що необхідне.

Гарантуємо гарну засвоюваність (90%).

Happy Dog dog food contains natural and species-appropriate ingredients

Природна різноманітність.

В нашій рецептурі ми прагнемо природної різноманітності компонентів сировини.

Happy Dog dog food contains proteins from freshly-slaughtered animals

Високоякісні джерела білка.

Ми використовуємо тільки свіже м'ясо.

Happy Dog dog food does not contain any soya.

Без сої.

Ми не використовуємо сою.

Дорогі власники собак!

Наша сім'я вже у третьому поколінні виробляє в баварському місті Верінгені високоякісний корм для тварин. Ми дуже любимо собак і, тому, намагаючись запропонувати їм оптимальне харчування, розробили унікальні рецепти, які гарантують вашому собаці здоров'я та життєві сили.

Особливість нашого корму — у різноманітності дбайливо підібраних натуральних інгредієнтів.

Ми віддаємо перевагу сировині, яку виросла у найближчих фермерських господарствах, і особисто гарантуємо походження натуральних складових наших кормів. Ми використовуємо тільки високоякісні білки у комбінації з цінними травами та плодами.

Тому Happy Dog — саме той корм, який зараз необхідний для вашого собаки.

Георг Мюллер, Генеральний директор Happy Dog.

Здоров'я, радість та щастя вашого собаки залежить від їжі, яку він щоденно вживає. Ми рекомендуємо високоякісний, повнораціонний сухий корм для збалансованого здорового харчування вашого собаки. Сухий корм є більш здоровим, більш ефективним та більш доступним!

Різноманітність рецептур

Для вашого собаки, яким би він не був — молодим чи похилого віку, худим чи з надлишковою вагою, активним або спокійним, міцним або чутливим, — існує широкий спектр різноманітних рецептів сухого корму. Тому їжа може бути оптимально адаптована до індивідуальних потреб вашого вихованця.

Ви можете самостійно підібрати корм для вашого вихованця або зв'язатися з командою наших ветеринарних лікарів для індивідуальних консультацій.

Догляд за зубами

Сухий корм рекомендовано для догляду за зубами та покращення прикусу. Проте він не може повністю запобігти утворюванню зубного каменю, якщо собака має схильність до цього, але може відсунути його появу. Крім того, розгризання крокетів допомагає зберегти зуби міцними та уникнути розхитування зубів.

Декларовані джерела білка

У високоякісних сухих кормах джерела білка декларуються на упаковці. Інша картина — з вологим кормом: навіть якщо це — високоякісні продукти, запаковані у банки, все одно на упаковках написано лише “м'ясо та тваринні субпродукти».".

Пошук